سلااام چطورید دوستان؟ 

من که در وضع تاسف باری به سر می‌برم -_- ساعت خوابم کاملا بهم ریخته و شبا بیدارم و روزا خوابم :| البته امروز سعی کردم کمتر بخوابم که امشب زود خوابم بگیره .

تعطیلات به مسخره ترین شکل ممکن میگذره ، زبان نخوندم هیچ کار مفیدی انجام ندادم عملا ! همه ی اکانتای توییترم رو دی اکتیو کردم و برنامشو پاک کردم از بس که حرص میخوردم سر پستا . برنامه ی vent رو دوباره نصب کردم. کاش زودتر بگذره فقط که من برم دانشگاه حداقل به هوای اون از خونه بیرون میرم تو تعطیلات که ول کن گوشی و خواب نیستم

فکر میکنم یه کار مفید کردم ، برای تولد دوستم با بقیه ی دوستام ویس ضبط کردیم بعد یه ویدیو درست کردم ویسارم گذاشتم توش با چند تا عکس .

بی تی اس به زودی تور جهانی داره و حدس بزنید کجا نمیاد؟ بله درست حدس زدید طبق معمول در کشور ما هیچگونه کنسرتی از خواننده های غیر ایرانی برگزار نمیشه و !!! ( این قسمت رو سانسور میکنم بنا بر دلایلی)

در یک کلام بخوام بگم اوضاعم خوب نیست و گوش شنواییم نیست فقط همین وبلاگه که میتونم بنویسم خالی شم یکم :``|

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فصل رویش Roy رفیق فابریک حقیقت روشن: اصفهان ایران گنده های ایران اصفهان وحید مرادی علی کریم علی رحیمی حسن جمور وکیل پایه یک دادگستری تست Dave