همین چند ثانیه پیش از الان که دارم این پست رو مینویسم انیمه بوسه ی ایزدی رو تموم کردم . 

چقدر قشنگ تموم شددددد واقعا عالی بود ولی اگه پایانشو دست من میدادن حتما یه تغییر کوچیک توش ایجاد میکردم :/ یه تشکر فراوان و تپل از جغد سفید عزیز که این انیمه رو بهم معرفی کرد ⁦(●♡∀♡)⁩ 

خلاصه ی انیمه ی بوسه ی ایزدی : 

راجع یه دختریه که باباش به خاطر قمار و بدهکاری ولش میکنه خونشون هم از دستش میره و می ه تو یه پارکی یه آقایی بهش میگه میتونی بری خونه ی من بعد پیشونیشو بوس میکنه و آدرس خونشو میده دختره هم میره اونجا میفهمه که یک معبده و خودش هم خدای زمین و صاحب جدید معبد شده خدمتکار خدای قبلی اوایل قبولش نمیکنه اما طی یه قراردادی خدمتکار جدید دختره میشه و.

کمدی و عاشقانه هاش رو خیلی دوست داشتم . امروز سر کلاس اقتصاد به طور اتفاقی فهمیدم که یکی دیگه از بچه هامونم انیمه و سریال کره ای میبینه و گفت بوسه ی ایزدیو دیده و کلی شاد شدمممم فردا میرم احساساتمو باهاش به اشتراک میزارم

لطفا از چند خط پایین تر بگذرید  و خوندن پست رو همینجا تموم کنید ممکنه اسپویل بشه اگه هنوز ندیدینش :

من دلم نمیخواست که محبور بشن معبد و کلا دنیای ماورایی رو ترک کنن دلم میخواست همینطور که خدا و روباهن باهم باشن همه باهم تو معبده با دوستاشون زندگی کنن :`( اونجایی که شب آخر بود تو معبد اینقدر گریم گرفت :( ولی قشنگ تموم شد خیلی قشنگ ❤ولی هنوز دلم میسوزه که جدا شدن :( با اینکه تهشو طوری تموم نکردن که ناراحت بشی برعکس با دیدن عروسیشون یه نفس راحت می‌کشی که رسیدن بهم بلاخرهههه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جشن و مراسم Mondo باربری ارومیه serever2424 مین یانگ زندگیمه کارخانه ایزوگام دلیجان -09128663820 -08644433820 وبلاگ فروشگاه آنلاین becheen دهه چهارم زندگی مهرانی بیت دانلود - فیلم و سریال Stephanie