ا

با خواهرم انیمه ناکجا آباد موعود یا the promised neverland فصل اولش رو تموم کردیم. به نظرم خیلی قشنگ بود من که خودمو جای بچه های اونجا گذاشتم ترسیدم -__- 

ژانر ترسناک و کریپی ای داره و مه خلاصه حتما باید ببینید

خلاصه ی انیمه : داستان بچه هایی که تو یه یتیم خونه با قوانین کمی سختگیرانه زندگی میکنن اما کسی که اونجا ازشون مراقبت می‌کنه و ماما صداش میزنن خیلی باهاشون مهربونه . همه چی خوبه اما یه قانونی هست که میگه به هیچ وجه نباید به دروازه خروج نزدیک بشن و حق بیرون رفتن رو ندارن حالا چرا؟ 

سه تا شخصیت اصلی اما ، نورمن و ری هستن به ترتیب عکسشونو میزارم : 

بچه های این یتیم خونه شجاع، مهربون و خوش قلب بودن و واقعاااا حال داد دیدنش. خبر خوب اینه که فصل دومش سال ۲۰۲۰ میاد ^^

من این انیمه رو قبل از وصل شدن کامل نت ها از نماشا دانلود کردم و تصمیم دارم انیمه another رو ببینم یعنی امشب میرم به سوی دانلودشششش ⁦♪(┌・。・)┌⁩

ویرایش:

الان که دوباره عکسشونو دیدم احساس کردم باید یکم راجع شخصیتا حرف بزنم

اما خیلی دختر صادق با قلبی پاک و مهربونه که میخواد به همه کمک کنه همین ویژگیش باعث میشه آدم احساس خوبی راجعش داشته باشه

نورمن پسری باهوش و مهربون که به فکر بقیس اما با منطق بیشتر نسبت به اما واقعا گوگولی و دوست داشتنیه

ری پسر به ظاهر بیخیال که دست بر قضا باهوشه و منطقی از اونایی که دوستاش براش مهمن اما به ظاهر نشون نمیده زیاد 

سه تاشون باهم یه تیم باحال میشن که عیب های هم رو میپوشونن 

اگه ادامه بدم اسپویل میکنم ولی اگه دیدینش بیاید تو نظرات راجعش باهم حرف بزنیم :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفي کسب و کارهاي پرسود و زود بازده بازرگانی خلیج فارس نهج البلاغه من Shelly یادی از شهید محمد مجتهدی دلنوشته‌های محیا معرفی بهترین سات فروش کتونی و پوشاک کفش نکات تناسب اندام