خب هنوزم که هنوزه نت قطعه و بیشترین جاهایی که میرم اینجا و سایت نماشاس. از اونجایی که دستم زیاد باز نیس همینطوری شانسکی انیمه از کانالای مختلف دانلود میکنم میبینم 

یکی انیمه ((بگو دوستت دارم)) رو دیدم که عاشقانه بود یکی‌ هم ((کاگویا ساما، عشق جنگه =لاو ایز وار)) اینم عاشقانه و کمدی بود. جفتشونم تهش به جوری تموم شد که به شخصه منتظر قسمت های بعدی بودم -___- ولی خب وجود نداشت -_-

الان هم دارم انیمه سواری در بهار جوانی رو میبینم امیدوارم این آخرش مثل قبلیا نشه 

خلاصه انیمه بگو دوستت دارم : داستان یه دختریه که موقعی که دبستان بوده دوستاش اذیتش کردن الان تنها و ساکته و فکر میکنه همه دوستا و آدما به هم خبلنت میکنن از اونورم یه پسریه که محبوبه تو مدرسه بین دخترا اینا باهم دوست میشه البته بهتره بگم اتفاقی سر راه هم قرار میگیرن بعد عاشق هم میشن

خلاصه انیمه کاگویا ساما ، عشق جنگه: یه دبیرستانه که مخصوص بچه های آدمای کله گنده و پولداره . تو شورای دانش آموزیش چهار نفر هستن که شوراش یه پسرس و معاونش یه دختره به نام کاگویا. همه مدرسه این دوتا رو شیپ میکنن و فکر میکنن که اینا با هم رابطه دارن در صورتی که اینطور نیس بعد طی اتفاقاتی جفتشون میخوان اون یکی رو مجبور کنن اول اعتراف کنه (اولاش میگفتن پیش خودشون که میتونم باهاش قرار بزارم بد نیس بعدش به هم علاقه مند شدن) 

خلاصه انیمه سواری در بهار جوانی: دختر و پسری خجالتی کم حرف در راهنمایی به هم علاقه مند میشن به روز قرار میزارن برن بیرون اتفاقی دختره به یه پسره که بهش گیر داده بوده که با فلانی(پسره) چه نسبتی داری این میگه اه ولم کن به خاطر همینه که از پسرا متنفرم. اون یکی پسره میشنوه شانسی و اون شب قرارشونو نمیره بعد تابستون دختره میفهمه که پسره مدرسشو عوض کرده سال ها بعد تو دبیرستان همو میبینن و بهم میگن که اره من دوست داشتم پسره هم میگه که من تغییر کردم تو هم همینطور این چیزا برا گذشتس و الان نمیتونیم با هم باشیم و

هیچکدوم اونقدر به بدی خلاصه هایی نیستن که نوشتم -_- خواستید ببینید اما در صورتی که حوصلتون سر رفته و میخواید زمان بگذره فقط وگرنه صد درصد انیمه های خیلی قشنگ تریم هستن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برای تو خرید وفروش باغ ویلا ی لوکس در غرب استان تهران تجهیزات روشنایی و لوازم روشنایی تیسان و نورپردازی نما Ricardo بانک بازی دانلود آهنگ هاي جديد ايراني Roy گروه کوهپیمایی رویش دزفول موسسه ونوس | سایت مرکزی موسسه ونوس | ونوس کنکور