انیمه ی دختر گرگی و شاهزاده سیاه رو دیدم امروز چون نتم جدیدا کم سرعت شده نمیتونستم فیلمی چیزی دانلود کنم دیگه مجبوری نشستم دیدمش و توصیه میکنم که شده از بی حوصلگی کلتونو بکوبونید به دیوار نبینید این انیمه ی چرت رو:/ 

پسره قشنگ یه نکبت احمق از خود راضی چندشه که کلی سرش حرص خوردم دختره هم احمقههههه :/ اون یکی پسره که عتشق دختره شده بود خجالتی بود چقدر کیوت بود کاش دختره میرف با اون !! 

اصلا این انیمه رو که میدیدم فکر میکردم دارم از اون رمان ایرانیای به درد نخور عاشقانه ی زرد میخونم -_- فقط با بعضی قسمتای کمدیش خندیدم و حال کردم و اولاش به نظرم دختره مازوخیسم داشت پسره هم سادیسم :|

خلاصه ی انیمه اینه که یه دختریه که تازه وارد دبیرستان شده برای اینکه دوست پیدا کنه الکی لاف میزنه که دوست پسر داره و از شانسش اونی که ازش می‌گه یکی از هم مدرسه ایاشه پسره هم قبول میکنه نقش دوست پسرشو بازی کنه به شرط اینکه دختره سگش بشه :// 

مثلا یه جا دختره پاش زخم میشه پسره بهش میگه زخم ارزش دخترو میاره پایین !! بعد قیافه من قشنگ ترکیبی از پوکر و تعجب بود ! 

به نظرم ارزش دیدن نداره وقتتونو تلف نکنید براش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر محمد باقر رجبی - کلینیک رتین وبلاگ شخصی مصطفی کرمی نرده حفاظ آهنی ساختمان John lranroid وبلاگ تخصصی سایت زیرساخت همه چیز از همه جا بوم بوب فیلم Amy سلـحــشـوران شـهـر نــراق